Про це вона розповіла на каналі «Знай.ua».

Як розповідає журналістка, за словами Федора Веніславського, в Україні є проблеми з мобілізацією, зокрема, через війну з’явилося понад мільйон внутрішньопереміщених осіб, серед яких є безліч чоловіків призовного віку, які не встали на військовий облік за місцем проживання.

«Водночас вручення повісток на вулицях міст, за його словами, може провокувати різні конфліктні ситуації. Тому у Верховній Раді розмірковують про те, як узаконити розсилання повісток через месенджери за аналогією, наприклад, того, як це відбувається із повідомленнями про судові засідання», - пояснює Катерина Котенкова.

Також журналістка зазначає, що Веніславський говорив про наявність на початок повномасштабного вторгнення росії бази всіх телефонних номерів чоловіків призовного віку. Тобто, продовжує вона, за його словами, як мінімум зараз можуть повідомити, що такому-то громадянину слід прибути в територіальний центр комплектування.

Популярні новини зараз
У мережі випливли унікальні кадри Олени Зеленської, які раніше були знищені: такими їх давно не бачили Назад в Україну пускатимуть тільки за гроші: що задумала влада для порушників які втекли закордон? Ігнорувати не можна прийти: як в Україні з 1 червня зміниться загальна мобілізація "Скарб" може знайтись у кишені кожного: які українські монети можна продати за нечувані гроші
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Старіков розповів, де планується контрнаступ ЗСУ.

Також Знай.ua писав про те, що Котенкова розповіла, які зміни відбудуться у земельному секторі.