Про це вона розповіла на каналі «Знай.ua».

«Цього року індексацію пенсій в Україні здійснили за новими правилами. Через це деякі люди не отримали пенсії, які їм належали після перерахунку. В уряді кажуть, що тепер так буде завжди. Про це стало відомо з коментарів, які дала одному зі ЗМІ заступник міністра соцполітики Дарія Марчак», - повідомляє Катерина Котенкова.

Тобто, пояснює вона, українцям, які одержують великі пенсії, обмежили верхній розмір індексації. За словами журналістки, нинішнього року максимальне підвищення пенсії при індексації становило 1500 гривень, хоча громадяни, які отримують високі пенсії, мали отримати більшу прибавку після перерахунку. Проте, констатує вона, уряд вирішив цього року обмежити верхню суму індексації.

«Втім, така практика може стати постійною, очевидно, в уряді розроблено новий механізм індексації і це пов’язано зі збільшенням розриву між малими і великими пенсіями, що відбувається із кожним новим перерахунком», - пояснює Катерина Котенкова.

Популярні новини зараз
"ПриватБанк" почне знімати до 225 гривень щомісяця із клієнтів: кого торкнеться з 1 червня "Та клята нація має помирати в страшних муках": репер Yarmak шокував знімками своєї доньки У мережі випливли унікальні кадри Олени Зеленської, які раніше були знищені: такими їх давно не бачили Нафтогаз зробив важливу заяву перед оплатою комуналки українцями: зверніть увагу на квитанції
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Котенкова розповіла, скільки тепер доведеться платити за неофіційно влаштованих осіб.

Також Знай.ua писав про те, що Доній пояснив, чому українцям постійно доводилося виходити на Майдан.