Про це вона розповіла на каналі «Знай.ua».

«Цього року індексацію пенсій в Україні здійснили за новими правилами. Через це деякі люди не отримали пенсії, які їм належали після перерахунку. В уряді кажуть, що тепер так буде завжди. Про це стало відомо з коментарів, які дала одному зі ЗМІ заступник міністра соцполітики Дарія Марчак», - повідомляє Катерина Котенкова.

Тобто, пояснює вона, українцям, які одержують великі пенсії, обмежили верхній розмір індексації. За словами журналістки, нинішнього року максимальне підвищення пенсії при індексації становило 1500 гривень, хоча громадяни, які отримують високі пенсії, мали отримати більшу прибавку після перерахунку. Проте, констатує вона, уряд вирішив цього року обмежити верхню суму індексації.

«Втім, така практика може стати постійною, очевидно, в уряді розроблено новий механізм індексації і це пов’язано зі збільшенням розриву між малими і великими пенсіями, що відбувається із кожним новим перерахунком», - пояснює Катерина Котенкова.

Популярні новини зараз
Надії більше нема? Пенсіонери не вірять у справедливий перерахунок виплат, що "урізали" Доведеться заплатити зі своєї кишені: водоканальники попередили з приводу лічильників Пільговий зв'язок для пенсіонерів: у "Київстар" пояснили, як підключити Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Котенкова розповіла, скільки тепер доведеться платити за неофіційно влаштованих осіб.

Також Знай.ua писав про те, що Доній пояснив, чому українцям постійно доводилося виходити на Майдан.