Про це він розповів на своєму каналі.

«За великим рахунком, всі три глобальні головні новини, пов'язані з війною, за останні півроку зі знаком мінус для російської федерації. Це обвал фронту та втеча з Харківської області, мобілізація та втеча з Херсона. Це три глобальні новини, які сталися за останні півроку», – повідомив Борис Тизенгаузен.

За словами політтехнолога, саме тому зараз російська армія веде запеклу боротьбу за Бахмут. Як підкреслив Борис Тизенгаузен, Бахмут міг би стати для росіян на тлі глобальних поразок хоч би якоюсь локальною маленькою перемогою, на якій можна далі будувати переможну риторику.

«Вони думають, що візьмуть Бахмут і зможуть далі переламати ситуацію, зможуть брати й інші населені пункти», - заявив Борис Тизенгаузен.

Популярні новини зараз
"Зніму погони та вийдемо": в Одесі поліцейський вирішив бійкою відстояти російську мову Місячний запас продуктів: українцям роздають нову гуманітарну допомогу, хто може отримати "Так і має бути": Vodafone запропонував українцям знижку 50%, але довелося платити вдвічі більше У мережі випливли унікальні кадри Олени Зеленської, які раніше були знищені: такими їх давно не бачили
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, публіцист Анатолій Якименко пояснив тактику опонентів України: «Наші недоброзичливці використовують наші прорахунки».

Також Знай.ua повідомляв про легенду прикриття: Олег Старіков розповів, де планується контрнаступ ЗСУ.