Про це він розповів на каналі «PolitБюро».

«Якщо ми подивимося із зовнішньої політики, то в цьому контексті мало що змінилося, хіба що масштаби зменшилися. Тобто антизахідний запал у них нікуди не зник, він і раніше був, тільки ще більше загострився. І друге – це орієнтація на людей, які не вписуються у нинішній світовий порядок», - пояснює Валентин Гладких.

На його думку, така редакція концепції зовнішньої політики держави-цивілізації була би органічною і адекватною для Північної Кореї, але для росії навіть сьогоднішньої – це дуже кумедно. За словами аналітика, насправді росія мала шанс нормально вписуватися у цей світовий порядок, будувати нормальні відносини з іншими державами, бути його бенефіціаром і одним із наріжних каменів, тим не менш, вибрала вона інше.

«І раптом вирішили, що вони тепер хочуть бути не царицею земною, а владичицею морською і щоб сама золота рибка була у них на побігеньках. Результати ми тепер бачимо. Якщо так лаконічно сказати, то це претензійне виправдовування маргіналізації російської федерації на світовій арені і маргіналізації зовнішніх відносин російської федерації фактично», - стверджує Валентин Гладких.

Популярні новини зараз
Мобілізація після 60 років: нардеп сказав, чи планують залучати пенсіонерів Пенсіонерам виплатять разову допомогу: хто додатково отримає від 450 гривень Українки отримають підвищені пенсії незалежно від стажу Не тільки дронами, а й ракетами: рф може збільшити кількість масованих атак на Україну
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Куса розповів, на чиєму боці країни Африки у російсько-українській війні.

Також Знай.ua писав про те, що Бізяєв пояснив, чи підійдуть західні танки для контрнаступу ЗСУ.