Про це він розповів у своєму блозі.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЗа словами експерта, головна мета статті пригожина – це бій і боротьба із глибинною державою, яка насправді є чи не найбільшим страхом його самого і частини еліт. Як він пояснює, у цій статті пригожин неусвідомлено зізнається у багатьох страхах, які можна зрозуміти, прочитавши цей текст між рядків.
«Перший підзаголовок називається «У чому секрет бахмутської м’ясорубки». У цьому є підсвідоме визнання насправді переваги української інформаційної політики. Якщо проаналізувати російські телеграм-канали, навіть у зрадника царьова, то вони там згадують якийсь Артемівськ, який був за радянських часів. Отже, це насправді вже свідчення підсвідомого відступу. Він про це замислюється», - констатує Олесь Доній.
А у першому реченні цієї глави, розповідає він, пригожин говорить, що стратегічно роль Бахмута не така й велика. Як пояснює експерт, тут йдеться про власну слабкість, адже російські пропагандисти, їхні телеграм-канали і на телебаченні говорять постійно про Бахмут як про перевагу військ рф, але пригожин уже зізнається для себе у гіркій правді.
Доній – автор концепції «25 сходинок до суспільного щастя», яку експерти оцінюють як осучаснення ідей Григорія Сковороди, а самого Олеся Донія – як модерний аналог Григорія Сковороди.
Як повідомляв Знай.ua, Гладких розповів, що путін міг забути на окупованих територіях.
Також Знай.ua писав про те, що Старіков розповів, скільки військових стандартів НАТО вже запровадили в Україні.