Про це він розповів у програмі «Урядовий квартал».

«Для того, щоби відбудувати державу, потрібно дві речі: перша – це щоби були прозорі суди, друга – це свобода. А це (ред. – заборона критикувати владу) заперечує тому, аби говорити вільно», - стверджує Георгій Біркадзе.

На його думку, рішення підписати цей закон поставить крапку у репутації влади, але загалом ця ініціатива – нісенітниця, яку ніхто не підтримає. Натомість, пояснює експерт, у разі невдоволення якимись коментарями в соцмережах треба подавати до суду і доводити, що це брехня і наклеп, а не вигадувати якісь нові закони.

«Я вважаю, що правоохоронці, кіберполіція 100% повинна працювати, але потрібно звертатися до суду. І хочу звернутися до будь-якого депутата або чиновника: ніхто не зможе закрити роти, я буду говорити те, що я думаю», - підсумовує Георгій Біркадзе.

Популярні новини зараз
Збережуть пружність та молодість шкіри: продукти з високим вмістом колагену Соціальна допомога від держави у 2023: хто з українців може отримувати та в яких розмірах У ДТЕК терміново попередили українців: це має зробити кожен споживач Монетка вартістю в автомобіль: як виглядають 2 копійки, які продають за тисячі доларів
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Постернак заявив, що росіяни недооцінювали фактор історичний, традиційний чинник української опірності.

Також Знай.ua писав про те, що Мусієнко розповів, чи з’явилися в росії нові приватні воєнні компанії.