Про це він розповів на своєму каналі.

«Система кримінальної юстиції у нас кульгає вже більше 30 років. На жаль, зміни не відбуваються, не змінюється сутність, філософія системи кримінальної юстиції, яка має відповідати за невідворотність покарання і є частиною питання справедливості в суспільстві», - повідомив Святослав Дубина.

За словами військового, система кримінальної юстиції повинна бути такою ж незалежною, як й інші гілки влади в нашій державі. Як зазначив Святослав Дубина, ця система має бути незалежною від влади, але при цьому повністю контролюватися українським народом.

«Ми знаємо, що п’ятою статтею Конституції передбачено, що єдиним сувереном і джерелом влади є народ», - заявив Святослав Дубина.

Популярні новини зараз
Замість відновлення великих ТЕЦ: владі підказали, як не лишити домівки без опалення Пенсіонерам виплачують грошову подарунки: хто може отримати до 10 тисяч гривень Забудуть про уроки на тиждень: школи оприлюднили графіки весняних канікул по регіонах Виїзд чоловіків за кордон з 1 березня: як уникнути відмови на кордоні
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Георгій Біркадзе розповів, яку реформу потрібно передусім провести в Україні: «Вирішити раз і назавжди».

Також Знай.ua повідомляв про чотири базові департаменти: політтехнолог Сергій Гайдай розповів, як має бути побудована система управління в державі.