Про це він розповів у програмі «Різні люди».

«Я вважаю, що такі контакти не мають сенсу зараз. Тоді, може, ще би щось вдалося, але історія не терпить умовного способу. Те, що було тоді і зараз, - різні речі. Ні, я вважаю, що не можна, це даремна трата часу», - пояснює Євгеній Шевченко.

Зараз же, констатує гість програми, нам потрібно зробити декілька важливих стратегічних дій, щоб досягти своєї перемоги. Конкретніше, додає депутат, він не скаже, але сподівається, що це відбудеться, і можна навіть сказати, що відбувається вже, це видно. Тобто, стверджує політик, ці речі, які вони роблять, ці поїздки Зеленського – це теж його пропозиції.

«Як вода камінь точить. Я постійно казав їхати на Захід, їхати на Схід, їхати до всіх, шукати друзів по всьому світу, шукати і перемога буде на нашому боці. Тому що ці люди і мають вплив на вежі кремля. Вони, може, на цього психопата не мають впливу, але, окрім нього, там є ще вежі, у яких трохи по-іншому влаштований мозок і внутрішня структура», - міркує Євгеній Шевченко.

Популярні новини зараз
Кому доведеться добровільно відмовитися від соцвиплат Ігнорувати не можна прийти: як в Україні з 1 червня зміниться загальна мобілізація Нафтогаз зробив важливу заяву перед оплатою комуналки українцями: зверніть увагу на квитанції "Скарб" може знайтись у кишені кожного: які українські монети можна продати за нечувані гроші
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Балабан заявив, що після поразки у війні на росії генетично буде сидіти помста і реванш.

Також Знай.ua писав про те, що Ніранжан розповів, на чому тримаються еліти та чого вони бояться.