Про це вона розповіла на каналі «Особистість з Сергієм Дойком».

«Коли я говорю про журналістські розслідування, то я можу сказати, що нам працювати легко, бо ми говоримо мовою фактів. Тобто одна людина говорить одне, інша – інше, але ми не покладаємося на те, що нам говорять люди», - повідомила Анна Бабінець.

За словами журналістки, можуть бути якісь гіпотези, може бути кілька варіантів, але тільки документи, тільки підтверджені, верифіковані з кількох джерел дані є фактами. Як зазначила Анна Бабінець, журналісти, які проводять розслідування, не будують історії на основі розповідей людей.

«Це можуть бути додаткові відтінки якоїсь ситуації, це може бути якась розповідь, яка стане гіпотезою. І якщо ми знайдемо до неї факти, розслідування вийде», - заявила Анна Бабінець.

Популярні новини зараз
Українку оштрафували на 15 тисяч через скаргу на гнилу пломбу, але водоканал про це пошкодував Тесть організував "облаву" ТЦК на зятя-ухилянта Пенсіонерам готують доплати у жовтні, хто отримає Кому з українців піднімуть пенсію майже на 2700 гривень: названо категорію та дату
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політик Дмитро Співак заявив, що спецоперації СБУ увійдуть в історію: «По-справжньому перетворюється на потужну спецслужбу».

Також Знай.ua повідомляв, що ідеолог розповів, коли з огляду на війну в Україні можна буде провести вибори.