Про це він розповів у блозі Олеся Донія.

За словами гостя програми, сьогодні історія України дійсно переплетена зі світовою історією: від того, що відбувається у нас, буде залежати розвиток світу, а те, що відбувається у світі, дуже впливає на нас. Тобто, стверджує він, ми стали наріжним каменем, ми в центрі, на нас усе тримається.

«І сьогодні Україна не просто воює за своє право існування, за свободу, за право обирати майбутнє. Ми фактично є на вісті боротьби демократичного ладу. А еліти, які мають бачення, відповідальність за те, як розвивати країну, між собою конкурують і проходять електоральну перевірку через вибори, суспільство підтримає цього політика чи іншого, ці еліти чи інші. У боротьбі за демократію ми приречені мати вибори, бо ми не можемо їх не мати», - стверджує Руслан Рохов.

Принагідно експерт зазначає, що й за 30 років Новітньої історії, коли була спроба узурпувати владу якоюсь групою, навіть спаплюживши електоральне волевиявлення, воно щоразу наражалось на дуже потужний спротив з боку самого суспільства. А щодо виборів зараз, стверджує він, то варто розрізняти кінець війни і військового стану.

«На мою думку, війна у нас на довго, а правовий режим військового стану, який передбачає неможливість проведення виборів, конечний. Може настати момент досягнення певних перемовин, паузи, вони відійдуть до позицій 24 лютого чи 1991 року, зроблять акт доброї волі після того, як наші їм дали доброго прочухана, і є якийсь момент логічної паузи для того, щоб зробити вибори», - пояснює Руслан Рохов.

Популярні новини зараз
Щоб не збирати валізи: українцям в Польщі зробили термінове попередження Абоненти залишаються без грошей та зв'язку: "Київстар" зачищає рахунки під нуль "Навіть боєприпаси не хочуть носити": офіцер ЗСУ закликав відмовитись від примусової мобілізації Навіть якщо Україна відкриє кордони, то ніхто просто так не виїде: українцям доведеться платити вже із січня 2025 року
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Золотарьов розповів, чому у Туреччині після виборів не було Майдану.

Також Знай.ua писав про те, що Шейтельман розповів, чи потрібен Україні флот.