Про це він розповів на своєму каналі.

«Кирило Буданов анонсував дуже жорстку і чітку відповідь на це ракетне божевілля, яке росія продовжує на території України. Тож, росіяни, чекайте. Скоро ось цей кошмар прийде і до ваших будинків», - повідомив Дмитро Співак.

За словами політичного діяча, можливо, це стане сигналом для російського суспільства, яке поки що продовжує підтримувати війну. Як зазначив Дмитро Співак, росіяни продовжують підтримувати це, хоч гинуть сотні тисяч російських військових.

«А ви (росіяни – Ред.) тільки подумайте, заради чого і заради кого ви прийшли на українську територію. Ніхто не має права втручатися у суверенні справи іншої держави», - заявив Дмитро Співак.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам готують доплати у жовтні, хто отримає Кому з українців піднімуть пенсію майже на 2700 гривень: названо категорію та дату Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, потрібна сіра зона на території рф: військовий Святослав Дубина пояснив, чому прикордонні області у постійній небезпеці.

Також Знай.ua повідомляв, що Георгій Біркадзе пояснив, чому без реформи судової системи у нас не буде перемоги.