Про це він розповів на каналі «PolitБюро».

«російському керівництву абсолютно по барабану настрій серед заможної публіки, серед економічних кіл, тощо. Їм головне, щоб була лояльність правоохоронної системи і щоб за допомогою громадських інструментів контролювалася громадська свідомість у потрібному руслі. Власне, із цим путінська КДБшна система справляється зараз на 90%», - пояснює Олег Постернак.

За словами політтехнолога, ми можемо скільки завгодно розповідати, що в російській еліті назріває змова, що в російській еліті розкол, що у путіна кілька двійників і чи він живий узагалі, що росіяни починають поступово охолоджуватися в питанні війни - все це не має ніякого значення без 2 речей. Як він стверджує, лише 2 процеси здатні суттєво змінити стан справ у росії.

«Перше – це змова серед військової верхівки російської федерації, здатної перекинути щупальця КДБшної системи та відсунути ключові спецслужби від управління шляхом військового перевороту, умертвіння путіна, тощо», - розповідає Олег Постернак.

А другий процес, продовжує гість програми, – це контроль над думками. Як він пояснює, якщо у росіян буде доступ хоча б до якихось альтернативних джерел інформації, то надія на врівноваження та балансування думок таки є передаргументом для того, щоб запускалися якісь демократичні процеси.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 2-8 жовтня для всіх знаків Зодіаку: влада Риб, вибір Стрільців та перешкоди Дів Новий етап мобілізації в Україні: кому точно вручать повістку вже з 1 жовтня, список Забивають пам'ять та гальмують телефон: топ 3 програм, що займають багато місця "Нафтогаз" закликав зробити це до 5 жовтня: хто не встигне – пошкодує
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Тиха розповіла, що зараз із лукашенком.

Також Знай.ua писав про те, що Ступак пояснив, чого росія добивається своїми ракетними обстрілами.