Про це він розповів на каналі «My.ua».

За словами експерта, вийшло рішення Кабінету міністрів, згідно із яким підняли тарифи на електроенергію для побутових споживачів. Як він зазначає, ці тарифи будуть складати 2 гривні 64 копійки за 1 квт/год, а до цього ми сплачували 1,44 грн для тих, хто споживав 250 кВт і, хто більше, до 250 квт/год, 1,68 грн.

«Це рішення взагалі, як кажуть у футболі, не відповідає духу гри, ситуації у країні, тому, у якому економічному стані країна. Тобто перекладання всіх проблем української енергетики на споживачів – це абсолютно безглузда і дурна ідея. Тому що ми маєм величезне падіння економіки, добробуту економіки, рівня заробітної плати, величезну інфляцію, тощо. І на цьому фоні нам ще піднімають тарифи на електроенергію», - пояснює Олег Попенко.

Як підкреслює експерт, обіцяли 1 гривню 88 копійок, а підняли до 2 гривень 64 копійки, майже на 80%. На фоні цього, додає він, очікується підняття тарифів на водопостачання і водовідведення водоканалів, в середньому до 30%, хоча у Житомирі послуги водоканалу зростуть на 56%. Отже, констатує експерт, у середньому платіжка з 1 червня зростає десь на рівні 500-600 гривень в українців.

Популярні новини зараз
Українці скаржаться на двозонні лічильники: замість обіцяної економії – одні витрати Унікальний таємний лист Лесі Українки знайшли та показали всім: що приховувала велика поетеса Труби наші, а за доставку платимо: українцям озвучили нові правила щодо оплати газу Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Співак розповів, що може стати для росіян сигналом, що настав час закінчувати війну.

Також Знай.ua писав про те, що Котенкова повідомила, що влітку уряд планує встановити новий єдиний для усіх споживачів тариф.