Про це він розповів на каналі «Садок вишневий».

«Ми всі забуваємо, що Радянський Союз розпався не через дії ЦРУ чи когось ще. Це були внутрішні протиріччя між так званою глибинною державою, тобто чиновниками, структурами держбезпеки і партійною номенклатурою», - повідомив Олександр Новохатський.

За словами публіциста, усі ці радянські чиновники використовувати весь спільний простір проживання лише задля власного збагачення. Як зазначив Олександр Новохатський, при цьому був цілий ряд людей, які були проти цього, які виступали проти такої системи влади.

«І ми всі забуваємо, що Радянський Союз розпався внаслідок путчу, виступу оцієї глибинної держави, яка нікуди не поділася», - заявив Олександр Новохатський.

Популярні новини зараз
Свято наближається: коли в Україні випаде перший сніг та вдарить справжній мороз Гороскоп на жовтень-2023 для всіх знаків Зодіаку: повний крах Левів, неймовірна удача Водоліїв та метушня Овнів "Передам, як раніше": українці помітили дивне у платіжках за газ У YASNO зробили термінову заяву щодо лічильників: що потрібно зробити споживачам
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, публіцист Анатолій Якименко розповів, що таке загальні вагони і чому вони існували в СРСР: «Країна змушена була…».

Також Знай.ua повідомляв про війну і воєнний стан: експерт пояснив, коли в Україні проведуть вибори.