Про це СБУ повідомила на своєму сайті.

«Як свідчать матеріали слідства, за його ініціативи з рахунків «Укртатнафти» було виведено майже 600 млн у гривневому еквіваленті. Це було зроблено у перший день повномасштабного вторгнення рф, ймовірно із розрахунком, що зловмисникам не доведеться відповідати за скоєну крадіжку», - зазначили в СБУ.

Як пояснюється у матеріалі, суть схеми у тому, що 24 лютого 2022 року ПАТ «Укртатнафта» переказала підконтрольній європейської компанії майже 600 мільйонів гривень, які насправді мали прийти іншому постачальнику в оплату 84 тис. тонн сирої нафти. Також зазначається, що Кіперман створив «договір-клон» із іншими реквізитами на оплату.

«На підставі зібраних доказів складено підозру колишньому члену наглядової ради «Укртатнафти» та фактичному власнику компанії-нерезидента Михайлу Кіперману, на яку виведено майже 600 млн грн. Підозра оголошена за трьома статтями Кримінального кодексу України», - розповідається на сайті.

Як повідомляв Знай.ua, Попенко повідомив про нові тарифи на електроенергію.

Популярні новини зараз
Від пекучого красеня не залишилося зі сліду: як через 18 років виглядає циган Міро із серіалу "Кармеліта" Новий етап мобілізації в Україні: кому точно вручать повістку вже з 1 жовтня, список Зростання тарифів на 50%: українцям назвали дату, коли прийдуть нові платіжки за світло та газ Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Також Знай.ua писав про те, що вперше за останні 10 років Україна буде представлена на Архітектурному бієнале.