Про це він розповів на каналі «Особистість із Сергієм Дойком».

«Збройні сили російської федерації і не припиняли обстріл по території України. Вони працюють по певних цілях та об'єктах. Ось була енергетична інфраструктура, вони вирішували завдання щодо неї», - повідомив Олег Старіков.

За словами військового експерта, зараз було поставлено завдання в рф бити по стратегічних ешелонах, по оперативних ешелонах. Окупанти, як зазначив Олег Старіков, намагаються зараз влучити по складах ракетно-артилерійського озброєння, місцях скупчення особового складу та бойової техніки, тому застосовують масовані атаки по Україні, але поки що немає результатів.

«У нас багато зарубіжної техніки, яка до нас приходить. І вони це роблять для того, щоб не дати можливість Україні сконцентрувати все, що є, в один кулак, сконцентрувати всі бойові можливості, які є», - заявив Олег Старіков.

Популярні новини зараз
Новий етап мобілізації в Україні: кому точно вручать повістку вже з 1 жовтня, список Можна робити запаси - сухарі знадобляться: в Україні знижуються ціни на хліб, гречку та цукор Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Війна не буде тривати довго: Буданов назвав причину
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політичний аналітик розповів, чи змусять кремль удари дронів по москві припинити війну.

Також Знай.ua повідомляв, що політтехнолог Олександр Кочетков розповів, навіщо росія зараз намагається застосувати у війні доктрину Дуе: «Наземних операцій не буде».