Про це він розповів у програмі «Різні люди».

«Це діючий підрозділ, це вже давно не банда, це досвідчені, навчені бійці. У нас є велика частина рекрутів і школа підготовки, де ми набираємо людей, вчимо їх. Це боєздатний підрозділ, який працює і часто працює неординарно, оригінально, але це підрозділ», - стверджує Олексій Середюк.

Водночас він зауважує, що справді, хоч батальйон «Братство» і повністю вбудований у систему ЗСУ, але при цьому у них є більше свободи у прийнятті рішень. За словами сержанта, їм справді пощастило мати таку свободу, але насправді вона є й у багатьох інших підрозділів, оскільки ініціатива – цінна річ на фронті.

«Ініціатива більш важлива, аніж виконання наказів. Оскільки ми дуже ініціативні, ми випереджуємо накази. Безумовно, є певні корективи, які нам вносять, що потрібно на цьому напрямку вдарити, на тому провести певні дії, на сьому обхідний маневр. Але загалом ініціатива дає більше результату», - пояснює Олексій Середюк.

Популярні новини зараз
Кредити, борги з комуналки та робота у "темну": пенсіонерам зібралися урізати виплати У ДТЕК терміново попередили українців: це має зробити кожен споживач "Нафтогаз" закликав зробити це до 5 жовтня: хто не встигне – пошкодує Війна не буде тривати довго: Буданов назвав причину
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Вігірінський пояснив, чи діє сьогодні зернова угода і які вимоги поставила росія.

Також Знай.ua писав про те, що Біркадзе розповів, скільки грошей виділили Києву на бомбосховища і чому вони закриті.