Про це він розповів на своєму каналі.

«Півтора року вже йде війна, мільярди витрачені (на бомбосховища – Ред.). Я вже не говорю про те, щоб ми будували нові бомбосховища. Я говорю про те, що більше тисячі бомбосховищ не придатні. І постає питання, хто понесе за це відповідальність», - повідомив Дмитро Співак.

За словами політичного діяча, не зрозуміло, хто має відповідати: чи мери, чи губернатори, чи голови районних та обласних адміністрацій. Як зазначив Дмитро Співак, зараз намагаються розібратися, хто за якими вертикалями взагалі відповідає за ці питання.

«Але я хочу почути, чи хтось понесе відповідальність? І я не про сторожів, я про функціональні вертикалі управління державою під час війни», - заявив Дмитро Співак.

Популярні новини зараз
Унікальний таємний лист Лесі Українки знайшли та показали всім: що приховувала велика поетеса Незліченні багатства Гітлера в Антарктиді: вчені знайшли достовірні докази Труби наші, а за доставку платимо: українцям озвучили нові правила щодо оплати газу 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Георгій Біркадзе розповів, скільки грошей виділили Києву на бомбосховища та чому вони закриті.

Також Знай.ua повідомляв, що військовий експерт Олег Старіков припустив, чому окупанти зараз обстрілюють українські міста: «Щоб не дати можливості…».

https://youtu.be/jA509jD8Gn4