Про це він розповів на каналі «Особистість з Сергієм Дойком».

«Ми надійно тримаємо оборону нашої держави в усіх сегментах завдяки нашим партнерам: військова оборона, фінансова оборона, економічна оборона. Якщо ми говоримо особливо про фінансову оборону, то завдяки нашим партнерам ми сьогодні надійно її тримаємо», - повідомив Василь Фурман.

За словами економіста, дефіцит державного бюджету цього року складає 42 мільярди доларів, але він буде профінансований за рахунок зовнішніх запозичень. Як зазначив Василь Фурман, минулого року ми спостерігали зростання інфляції і негативні девальваційні очікування громадян. Це сталося через вимушений крок НБУ, який друкував мільярди для підтримання державного бюджету.

«Але цього року треба вже шукати інші альтернативні джерела фінансування бюджетних податків. У нас уже покращуються інфляційні й девальваційні очікування наших громадян», - заявив Василь Фурман.

Популярні новини зараз
Українці скаржаться на двозонні лічильники: замість обіцяної економії – одні витрати Кому з українців піднімуть пенсію майже на 2700 гривень: названо категорію та дату Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Георгій Біркадзе пояснив, чому без реформи судової системи у нас не буде перемоги.

Також Знай.ua повідомляв, що політичний експерт розповів, що буде із корумпованими чиновниками: «Всі мери і всі міліонери».