Про це він розповів на каналі «Дикий live».

«Генерал Буданов сказав, що український контрнаступ розпочнеться найближчим часом, весь необхідний мінімум озброєння ми маємо. Решту заяв можна розглядати не тільки з негативної точки зору, можна розглядати інакше. Війна йде не лише на полі бою», - повідомив Дмитро Співак.

За словами політичного діяча, зараз триває інформаційна війна, саме з цим і може бути пов'язана величезна кількість різних заяв про контрнаступ ЗСУ від різних офіційних осіб. Як зазначив Дмитро Співак, зараз триває боротьба за те, хто кого перехитрить, хто кого більше дезінформує.

«Цілком ймовірно з цим пов'язано, що багато наших офіційних осіб навіть суперечать одне одному і щодня вкидають в інформаційний простір діаметрально протилежні якісь меседжі та тези», - заявив Дмитро Співак.

Популярні новини зараз
12-річну школярку вигнали з уроку за те, що вона прийшла у дешевій спідниці Ніколи не пийте так каву, якщо не хочете проблем: експерт розчарував усіх любителів напою Пенсіонерам готують доплати у жовтні, хто отримає Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Михайло Шейтельман розповів, як вирішити усі територіальні конфлікти, розв'язані росією.

Також Знай.ua повідомляв, що військовий Святослав Дубина заявив, що росія поступово рухається до самознищення: «Не може бути ні гарантом, ні партнером».