Про це він розповів у програмі «Урядовий квартал».

Як розповідає експерт, путін сьогодні вимагає скасування санкцій і нашої згоди на роботу аміакопроводу. Водночас він нагадує, що щодо цієї труби є домовленості, про них говорив президент Зеленський: ми можемо узгодити це питання тільки у тому разі, якщо росіяни віддадуть нам наших військовополонених, потрібен обмін всіх на всіх.

«Щойно ми дамо йому згоду і скасуємо санкції, погодимося на це, можете забути про якийсь трибунал. Вони зараз починають вимагати, щоб ми скасували ордер на арешт путіна. Це неможливо. Я вважаю, що це буде зрада», - підкреслює Георгій Біркадзе.

Тому, констатує він, сьогодні потрібно говорити з Ердоганом, говорити з ООН, хай вони тиснуть на путіна. До того ж, додає експерт, це питання бізнесу, росії це вигідно, оскільки вона сьогодні на першому місці по торгівлі зерном, а торгує вона зерном, яке вкрала у нас.

Популярні новини зараз
Власникам газових плит доведеться заплатити 360 грн: до кого прийде перевірка Хочуть захопити і взяти в кільце: армія рф наблизилася до одного з ключових міст Реєстрація почалася: українці отримають по 3600 гривень щомісяця Перекази на картку: змусять платити податки навіть за членів родини
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Золотарьов розповів, як Китаю вдалося економічно захопити далекий Південь.

Також Знай.ua писав про те, що Біркадзе розповів, чи збільшиться в Україні рівень інфляції і коли.