Про це вона розповіла на каналі «UKRAINE THE BEST».

«Безперечно. Ми зараз нічого не можемо зробити з музикантами чи митцями, твори яких стали вже суспільним надбанням, тому що пройшов термін, який передбачений, це 70 років після смерті автора чи останнього зі співавторів. Але все, що створюється сьогодні, однозначно», - пояснює Олена Орлюк.

За словами гості програми, це питання великої культури, культури через призму «UKRAINE THE BEST» і культури інтелектуальної власності, поваги самого себе до тих результатів, можливості сприймати свої результати як перспективу комерціалізації. Як вона зауважує, ми часто звикли творити, не розуміючи, що це можна потім нормально ще й продавати.

«На Заході до цього давно дійшли, у нас це ще має вироблятися. Якщо ви хочете комерціалізувати, тоді, будь ласка, реєструйте, ідентифікуйте. Так, це закріплює за Україною ваше право і вас як автора ідентифікує з Україною», - підсумовує Олена Орлюк.

Популярні новини зараз
Заплатите комуналку і за себе, і за інших людей: українці залишаються із чужими боргами Українці отримуватимуть соцвиплати за новими правилами: що зміниться Українцям скоротять ліміти на грошові перекази: яку суму дозволять переказувати Такі перекази банк не помічає: експерт порадив, як обійти блокування карток
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Хлобистов розповів, чи забезпечено Україну якісною питною водою.

Також Знай.ua писав про те, що Біркадзе розповів, що показав нам бунт пригожина та вагнерівців.