Про це він розповів на своєму каналі.

«На ЗАЕС шість реакторів, вони дуже потужні. До речі, реактори не такого типу, як на Чорнобильській атомній станції. Реактори на ЗАЕС значно більш надійні, вони достатньо безпечні. Ця станція створювалася за радянських часів, і тоді до загрози ядерного конфлікту із США ставилися дуже серйозно», - повідомив Олександр Кочетков.

За словами політтехнолога, ЗАЕС будувалася з урахуванням можливої атаки. Вона побудована таким чином, що витримає падіння величезного пасажирського літака, ядерний вибух станції поблизу, вона здатна витримувати землетруси потужністю 7-9 балів.

«І вона здатна понад рік працювати за відсутності води в Каховській ГЕС. Тобто зараз загрози теплового вибуху реакторів немає. Також ЗАЕС зараз практично не працює. Там 6 реакторів, і 5 із них заглушені, а один працює не на повну потужність. І ця енергія вже використовується для внутрішніх потреб», - заявив Олександр Кочетков.

Популярні новини зараз
Українці з мінімальним стажем можуть отримувати високі пенсії: названо головну умову Штраф 17 000 грн і рік без прав: як не стати жертвою нової поліцейської провокації Дешевше нікуди: найбюджетніші машини в Україні та їх реальна вартість Цілий прожитковий мінімум: пенсіонерам призначили солідну доплату, кому пощастило
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Євген Хлобистов оцінив ризики підриву ЗАЕС: «Це не буде мати каскадного ефекту».

Також Знай.ua повідомляв, що Георгій Біркадзе розповів, хто найбільше постраждає від вибуху ЗАЕС: «Де буде роза вітрів, туди і підуть викиди».