Про це він розповів на каналі «Дикий live».

«Ті події, які почалися наприкінці 19 століття, на мій погляд, - це єдиний історичний процес, він абсолютно взаємопов'язаний, і всі події, які відбувалися в цьому 60 або 70-річному проміжку, мають дуже чіткий логічний зв'язок», - повідомив Руслан Бізяєв.

За словами політолога, Перша світова війна перевернула уявлення людства взагалі про те, що таке війна. Як зазначив Руслан Бізяєв, саме тоді вперше було застосовано новітні на той момент технічні винаходи, авіацію, задушливі гази, танки.

«Все це, зрештою, дуже серйозно позначилося на сприйнятті понять «війна» та «мир» в умах того покоління. І дуже багато учасників Першої світової війни стали учасниками і Другої світової війни», - заявив Руслан Бізяєв.

Популярні новини зараз
Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Немає грошей, але є борг: як ТЦК стягуватимуть штрафи з ухилянтів Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політтехнолог Олександр Кочетков розповів про три типи політиків, які впливають на ситуацію в Україні: «Один одного врівноважують».

Також Знай.ua повідомляв, що Олесь Доній розповів, хто і коли в росії підпише капітуляцію: «Якщо аналізувати історію…».