Про це він розповів на своєму каналі.

«Бен Воллес залишив посаду міністра оборони та вийде з депутатства. На його місце прийшла цікава людина Грант Шеппс. За буквально кілька років він очолював 6 міністерств», - повідомив Дмитро Співак.

За словами політичного діяча, Грант Шеппс був міністром транспорту за Бориса Джонсона, очолював МВС протягом 6 днів при Ліз Трасс. І, як зазначив Дмитро Співак, коли прийшов на посаду прем'єр-міністра Британії Ріші Сунак, Грант Шеппс став міністром бізнесу.

«Тепер Грант Шеппс став міністром оборони. Зрозуміло, що у своєму першому посту він сказав про підтримку України», - заявив Дмитро Співак.

Популярні новини зараз
Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку "Нафтогаз" звернувся до споживачів із важливим повідомленням Японець-волонтер поскаржився на повний ігнор чиновників: хотів відкрити безкоштовну кав'ярню, а його відшили 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політолог Вадим Карасьов заявив, що Захід чекає від України прогресу в контрнаступі.

Також Знай.ua повідомляв, що політолог Кость Бондаренко розповів, яку політику зараз веде Китай: «Жодні Сполучені Штати Америки їм не указ».