Про це він розповів на каналі «UKRAINE THE BEST».

«Так склалася просто моя доля, я не єдиний театрознавець, який потрапляв у таку ситуацію, що навіть поверхове знання різних напрямів мистецтва приводило в медіа, де я працював редактором відеокультури. Тобто відеокультура – це те, що об’єднує», - розповідає Сергій Васильєв.

Як він пояснює, театр у своїй суті синтетичний, в його основі література і він не мислиться без художників і музикантів. Тому, констатує гість програми, чим більше ти занурюєшся у театр, тим більше занурюєшся і в інші види мистецтва, тут перетинаються жанри. Тому, констатує він, театрознавець не може писати тільки про театр, ти відвідуєш різні заходи, знайомишся з різними людьми і різними мистецтвами.

«Я писав, звичайно, і про кіно, і про театр, і так вийшло, що у мене був великий період, коли я справді займався візуальним мистецтвом. Певний час дуже багато я про це писав. Я був дуже здивований, коли потрапив навіть у рейтинг кінокритиків свого часу», - зазначає Сергій Васильєв.

Тому, констатує він, культура – це загалом явище широке, де одне відображається в іншому. Водночас театрознавець зауважує, що багато років в українському культурному середовищі була проблема замкненості, митці працювали дуже цехово. З одного боку, міркує він, це не погано, але коли ти митець і відвідуєш театри, концерти, оперу, різні події, це розширює його світ.

Популярні новини зараз
Доведеться набратись терпіння: коли в українських оселях світло буде цілодобово В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Нітіч пояснила, як підняти українських виконавців на рівень Голлівуду.

Також Знай.ua писав про те, що живописець Вайсберг розповів про свою участь у подіях 2014 року.