Про це він розповів на каналі «Контекст».

«Час користування додатком «Телеграм» за час повномасштабного російського вторгнення в Україну збільшився у вісім разів. Якщо раніше користувачі приділяли йому в середньому 5 хвилин на день, то від лютого 2022-го року цей показник виріс до 40 хвилин на день, а то навіть і більше», - заявив Едуард Гльоза.

За словами журналіста, «Телеграм» позиціонує себе як безпечний месенджер, однак насправді безпечне шифрування повідомлень, про яке говорять розробники, є лише в секретних чатах. Як зазначив Едуард Гльоза, групи та канали в «Телеграмі» також не шифруються за замовчуванням.

«Але найголовніше – цей месенджер активно використовують для поширення російської пропаганди. Служба безпеки України підтвердила, що спецслужби російської федерації використовують «Телеграм» для поширення компромату та фейків», - заявив Едуард Гльоза.

Популярні новини зараз
Грошей стане більше: українцям виплатять одноразову допомогу Мобілізація після 60 років: нардеп сказав, чи планують залучати пенсіонерів Нова тактика ТЦК: знятих з обліку знову роблять військовозобов'язаними – як захиститись Роки праці більше не важливі: у ПФУ повідомили про новий пенсійний порядок
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, журналіст Едуард Гльоза повідомив, які зміни чекають на військовозобов’язаних чоловіків уже з листопада: «До війська почнуть призивати…».

Також Знай.ua повідомляв про нововведення в Україні: Ельвіра Кириленко розповіла, як пенсіонерам отримати надбавку до пенсії.