Про це він розповів на каналі «Садок вишневий».

«Шпигуни є інструментом не просто добування інформації. На сьогоднішній день це не добування інформації, це вплив на події. На сьогоднішній день цінуються шпигуни, які суттєвим чином здатні впливати на події», - повідомив Олександр Новохатський.

За словами публіциста, шпигуни зараз не займаються добування якихось секретних креслень на величезних ватманах, не шукають якісь флешки з надсекретними якимось алгоритмами. Наразі, як зазначив Олександр Новохатський, професійні критерії й вимоги до шпигунів суттєво змінилися.

«Це все зараз робиться зовсім інакше, і це не робить шпигунів якимись вагомими», - заявив Олександр Новохатський.

Популярні новини зараз
Олена-Крістіна Лебідь зажадала неприємного слизу від свого нареченого Розенка: "Три, якщо великі, своїх мало" Донька Володимира Зеленського завела собі хлопця, це шокувало обох батьків: "Що робити. Більше не маленька" "Найстрашніший знімок з космосу": спливли деталі про астронавта, що опинився поза шатлом "Чому тоді я повинен платити?": газовики пояснили, що повинні робити українці окрім оплати послуг
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Георгій Біркадзе розповів, як корупціонери і провокатори прикриваються псевдонаціоналізмом.

Також Знай.ua повідомляв, що військовий оглядач Денис Попович розповів, у якому стані зараз російський флот: «Ми зараз маємо дрони, які роблять правила гри на морі».