Про це він розповів у програмі «Культ особистості».
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися«Глобальні проблеми – це ті, які не можуть бути вирішені окремою нацією або навіть сукупністю певних націй, тільки всіма разом. Тому доведеться вирішувати всю ту проблематику, яка повстає, починаючи від глобального потепління і змін клімату, і закінчуючи перспективами глобальної війни», - пояснює Валентин Гладких.
Принагідно експерт згадує слова Сі Цзіньпіна про те, що поглинання Пекіном Тайваню неминуче і досить його озброювати. На його думку, Тайвань не був навіть основним питанням, оскільки ця проблема має хронічний характер, її не можна проігнорувати і оминути, але, з іншого боку, всі прекрасно розуміють, що вирішити її не можна.
«Коли ви говорите про дві наддержави, то наддержава там є лише одна. Китаю до наддержави ще дуже і дуже далеко», - підкреслює Валентин Гладких.
За словами гостя програми, так, звісно, Китай – величезна країна з точки зору демографії, і Сі Цзіньпін говорить, що процвітання його держави жодним чином не буде стискати сферу для процвітання інших, а їхнє процвітання не становить загроз для нього. Тобто, констатує він, це парадигма конфронтаційного мислення, але загалом переважно фантазії Сі на тему лідерства.
Як повідомляв Знай.ua, Подоба розповіла, чи можуть українці використовувати «Кобзар» як оберіг.
Також Знай.ua писав про те, що експерти провели у Києві круглий стіл і пояснили, чого нам бракує для перемоги.