Про це він розповів на каналі «PolitБюро».

На думку гостя програми, зараз Україні треба відбудовувати заводи, залучати робочу силу, інвестувати в це чи створити якийсь інноваційний цифровий кластер, отримувати більше грошей і купувати літаки, кораблі, снаряди, ракети у тієї ж Південної Кореї. До того ж, додає він, у складі СРСР Україна була ключовою республікою з ракетобудівних технологій, цим треба зайнятися.

«Міністр стратегічних галузей промисловості Камишин говорить про дрони. Зачекайте, палестинці дрони готують, це можна і в таких умовах, давайте думати про масштабніші речі, які будуть прийнятні, затребувані в серії великих воєн, які будуть по всьому світі, я думаю, протягом 20-30 років», - пояснює Вадим Карасьов.

Як стверджує політолог, це буде серія таких великих несподіваних конфліктів. Тому що, стверджує він, без війни ніколи не виникає новий світовий порядок, а війна – це свідчення того, що дипломатичним мирним шляхом протиріччя неможливо розв'язати між країнами та всередині країн також. Ось тому, наголошує експерт, це так важливо для нас зараз продумати, це найскладніше завдання.

«А чи буде допомога йти, чи відмовляться? Допустимо, Європа каже, що ні, нам виділили гроші на мільйон снарядів. Добре, гроші виділили, а на війні це порожнеча, ви в окопах грошима не дуже розрахуєтеся, нам потрібні снаряди, потрібні патрони і все інше», - наголошує Вадим Карасьов.

Популярні новини зараз
По 20 гривень за дзвінок: Vodafone обурив абонентів грабіжницькими умовами Зниження тарифу на доставку газу: хто платитиме менше У київському метро готуються до серйозних змін: українці чекали на це роками Одразу на 65%, а потім ще на 25%: українцям анонсували подорожчання комуналки
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Фесенко пояснив, що сьогоднішня ситуація на польсько-українському кордоні свідчить про те, що система та правила ЄС не працюють, якщо таке відбувається.

Також Знай.ua писав про те, що Томенко пояснив, чи потрібен путіну новий Майдан в Україні.