Про це Diplomatic News повідомили у Facebook.

Попри повномасштабну війну з росією та всі її труднощі, Посольству Іспанії в Україні у рамках головування Іспанії у Раді ЄС вдалося організувати спільний проєкт, а іспанські митці радо приїхали до України і підтримали її у ці важкі часи.

«Цей проєкт - акт солідарності з українським народом та є вагомим прикладом культурної дипломатії», - підкреслюється у повідомленні.

Глядачів привітали Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Іспанія в Україні Рікардо Лопес-Аранда Хагу та художній керівник Київського національного академічного театру оперети і Народний артист України Богдан Струтинський.

На концерті виступили хор, симфонічний оркестр, артисти балету та провідні солісти Київського національного академічного театру оперети. Також глядачі побачили пристрасні танці фламенко, що змогли передати всю темпераментність та чутливість іспанців. Вишенькою на торті був виступ знаної іспанської артистки Беатріс Ланси (сопрано).

Популярні новини зараз
Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Це було ще не спекотно: Україну накриє небезпечна температура Українці не можуть скористатися перевагами двозонних лічильників: чому немає обіцяної економії І світло буде, і заплатимо менше: українцям підказали, як зменшити суми у платіжках
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Санін розповів, як намагається робити більш елітарним масове кіно.

Також Знай.ua писав про те, що Дорошенко розповів про важливість урбаністичної української культури.