Про це він розповів у своєму блозі.

«Чи це буде? Ну, знаєте, теоретично все можливо. Здивуємось, якщо так? Я здивуюся, вони все ще мене здатні здивувати, якщо оголосять про приєднання Придністров'я. Чому? Так тому, що до Придністров'я доступу фізичного вони не мають», - зазначає Михайло Шейтельман.

За його словами, приєднувати Придністров'я вже пізно, про це треба було думати на початку війни, коли була можливість висадити десант в Одесі та з боями пробиватися до кордону. А зараз уже, констатує експерт, такої можливості немає, їхній флот потонув.

Щодо сил самого Придністров'я, розповідає він, то за офіційними даними там начебто 2 тисячі російських військових, але на початку війни зізнавався їхній псевдоміністр, що у них 450 російських солдатів. Тому, констатує політтехнолог, ЗСУ вистачить не 3 дні, а 3 години, щоб упоратися з російським військовим контингентом Придністров'я.

«А там ми виявимо великі військові склади із артилерійськими снарядами. Ось кажуть, який жах, а раптом Придністров'я оголосить, що воно тепер частина росії, і росія оголосить його своєю частиною. Так, це наш шанс отримати величезні військові склади Придністров'я», - пояснює Михайло Шейтельман.

Популярні новини зараз
Радіти чи плакати: для українців можуть запровадити два тарифи на електроенергію Польша готує великі зміни для українців: чи доведеться збирати речі Доведеться працювати або жебракувати: 60-річні українці можуть залишитися без пенсії Вистачить на газ, світло та воду: українцям дадуть грошей на оплату комуналки
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Пенздзин розповів, як працює європейський аграрний бізнес і чому фермери вийшли на протести.

Також Знай.ua писав, що Новохатський розповів, чого не вистачає Залужному для політичної кар'єри.