Про це вона розповіла на каналі «Прогноз».

Вони це кажуть для того, щоб підтримати бойовий дух радше у свого народу. Розумієте, їм же ж треба підтримувати армію, їм треба відправляти людей на фронт там, де вони гинуть на всіх напрямках. Угрупування в Україні 400 з чимось тисяч людей, але ж вони гинуть, їх то туди, то сюди перекидають, треба це поповнювати. Треба щось сказати, що ми будемо йти на Київ, треба підтримувати оцю браваду їхню.

У них не буде успіху. Маг – хочуть діяти. Диявол – це така підступна карта, тобто це є маніпуляція щодо того, що ми будемо атакувати. Але це не призведе до перемоги аж ніяким чином. Шістка кубків – це карта минулого, минулих успіхів, те, що було, ностальгія, те, що вони скавчать, як хочуть захопити Київ. Але вони не будуть отримувати успіх з різних причин. Це не тому, що там у них зброї немає, ні. Це, можливо, їхні солдати не мотивовані, не наберуть певну кількість, Київ захищений.

Сказати, що Київ буде окупований знову – ні, ні і ще раз ні. Чи буде окупований Київ? Ні. Четвірка мечів – це карта зупинки активної діяльності. Обстріли будуть, обстріли сильні будуть. Можливо, десь там буде якийсь період без світла, дійсно буде оця інформація розхитувати нерви людям, але окупації Києва не буде. Тут немає навіть наступу.

Популярні новини зараз
Надбавку дадуть після звернення до ПФУ: хто з пенсіонерів може стати багатшим на 900 грн Приготуйтеся до пекельної спеки: прогноз погоди на літо 2024 року не залишить шансу прохолоді та комфорту В Україні почнуть готувати школярів до реального життя: скасовують 11-річку та змінюють предмети Доведеться працювати або жебракувати: 60-річні українці можуть залишитися без пенсії
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Ланг попередила про небезпеку обстрілу Одеси в перший тиждень квітня.

Також Знай.ua писав про те, що Александрова розповіла, чи перекриє Україна повітря російським агентам.