Про це він розповів у програмі «Урядовий квартал».

На думку експерта, це навряд, і такої версії немає, патрушев старший не може бути наступником путіна через свій похилий вік. А от варіант із сином патрушева, міркує він, розглядати можна, у кремлі цілком можуть хотіти бачити його наступником.

«Але я хочу вам сказати, що путін не дурак. Він розуміє, що, хто б там не прийшов, кожен побіжить домовлятися з американцями або з європейцями», - підкреслює Георгій Біркадзе.

Єдині, хто не підуть на співпрацю із Заходом, стверджує експерт, - це родина самого путіна. А відтак, міркує він, десь приблизно через 2-3 роки ми можемо побачити на політичній арені росії доньок путіна, він почне пропихувати їх до влади і створювати свою династію.

«Але хочу вас заспокоїти, що обов'язково історія путіна закінчиться громадянською війною і розколом російської федерації. Я хочу вас у цьому запевнити, і ви побачите, що це буде так. І Кавказ почне першим відділятися, почне Дагестан, Чечня, і потом далі підуть всі інші республіки», - підсумовує Георгій Біркадзе.

Популярні новини зараз
В Україні підвищать ще один комунальний тариф За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Доній пояснив, чому путін призначив білоусова замість шойгу.

Також Знай.ua писав про те, що Біркадзе розповів, чи прийшов час міняти український уряд.