Про це вона на каналі «Прогноз».

На рівні душі ми реінкарнували як велика команда, як велика вібраційна група для того, щоб трансформувати планету. Саме тому зараз українці знаходяться по всій планеті, саме тому вони знаходяться в різних країнах, тому що вони енергетично працюють з іншим рівнем, і вони трансформують цю негативну енергію через своє серце.

Зараз такий момент на планеті, коли має змінитися наша свідомість і коли ми маємо вийти на інший рівень сприйняття, не соціальний, а більш високий рівень. І ось коли ми повністю відкриваємо серце в любові, ніхто не може причинити нам зло. І коли відкривається серце, і ми кричимо, і ми скидаємо весь біль, відкривається милосердя, відкривається любов, і тоді вже немає страху, нам вже не страшно, і вже жахливі події не можуть з нами статися.

І коли серця у багатьох людей відкриються, почнуть на рівні фізичної реальності створюватися такі події, які швидко припинять цю війну, тому що всередині немає війни, тому що немає болю, ми очистилися, все.

Популярні новини зараз
"Міста і села будуть побудовані наново": старець назвав час, коли Україна повернеться до миру Астронавт повернувся з космосу і розкрив "брехню", в якій живе Людство Гороскоп на тиждень 15-21 липня для всіх знаків Зодіаку: здійснення бажань Риб, відсутність зв'язку Скорпіонів та радість Раків "Київводоканал" звернувся до споживачів із важливим попередженням: що вимагають від кожного
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Ланг розповіла, навіщо насправді білоусова зробили міністром оборони росії.

Також Знай.ua писав про те, що Сейраш розповіла, чи є ризик наступу на Київ.