Про це він розповів у своєму блозі.

«Це нас має наштовхувати на те, що треба звертатися до тих держав на першому етапі, які готові піти далі, які заявляють про стирання червоних ліній, які можуть розглянути дозвіл на завдання ударів по території росії», - міркує Олександр Мусієнко.

За словами експерта, можна було би запропонувати Заходу компромісну формулу, щоб ми могли бити вглиб на 100-150 км по території рф, тим паче, що ми й не маємо таких засобів, щоб бити на 300 км, бо треба враховувати, що розташовувати зброю прямо на кордоні не можна, росіяни її помітять і вразять. У такому разі, констатує він, ми могли би знищувати логістику, аеродроми, скупчення сил і засобів ворога.

«Треба йти до тих, хто стирає червоні лінії, хто готовий. З ними працювати передусім. Франція, десь Нідерланди, Данія, Британія, Польща, країни Балтії, країни Північної Європи. І говорити про те, що давайте зробимо певний крок перший разом», - стверджує Олександр Мусієнко.

Принагідно він згадує, що і Макрон згадував, що Франція має досвід проведення операцій, і це відомо, і без погодження НАТО. Також, додає експерт, прем’єрка Естонії заявляла, що країни НАТО можуть відправляти окремі свої війська, розуміючи ризик, і на ці дії не обов'язково буде поширюватися стаття 5.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться Чи підуть на фронт усі, хто "оновився": у Міноборони відповіли Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Мусієнко пояснив, чому Україна не кошмарить російські міста так, як вони – наші.

Також Знай.ua писав про те, що Дубов розповів, чи Тегеран відвернеться від москви після загибелі Раїсі.