Про це вона розповіла на каналі «Прогноз».

Аварія сталася не просто так. До цієї аварії було докладено зусиль. І найголовніше – хто доклав. І там не одна сторона, мені здається, але це ще під питанням. Хто доклав зусиль до цієї аварії, що стосується ось президента Ірану, вони докладатимуть зусиль або ж докладають зараз і до кремля.

Чи спрацює цей алгоритм зараз до партнерів Ірану – наприклад, Китай, Корея, білорусь, можливо, кремль?

Так. Ось ті, хто у співдружності з ними, хто входить до цього угруповання, - так. Вже є жертва, ніби вона є. Ну, подивимося, потенційно, але жертва така, знаєте, ще може якось вивернутись.

А давайте по одній карті зробимо розклад: лукашенко, путін, Сі Цзіньпін або, наприклад, Кім Чен Ин.

Популярні новини зараз
Чи витримають школярі спеку: МОН вводить жорсткі заходи Пенсіонерам встановили обмеження: кому не світить підвищення виплат В Україні хочуть змінити систему соцдопомоги: на що розраховувати людям Українцям готують нове подорожчання: ще одна комунальна послуга зросте на 30%
Показати ще

Кім Чен Ин тут одразу відпадає, тут ілюзія йде. Щодо Сі Цзіньпіна, він піде, але мені він здається, він пізніше піде, тут карта вибору, ще може попрацювати. Давайте скажемо так, що карта вибору, що він може ще попрацювати, тут 50 на 50.

лукашенко, ось цікаво, йому весь час випадає Туз кубків. Мало того, що у нього проблеми зі здоров'ям, таке враження, що його труять, або отруять, або підтруюють. Ну, ось таке щось. Тут ніби однакові позиції що у фігури путіна, що у лукашенка.

Як повідомляв Знай.ua, Gaya заявила, що після глобального очищення на планеті розпочнуться такі події, які швидко припинять війну.

Також Знай.ua писав про те, що Ланг розповіла, навіщо насправді білоусова зробили міністром оборони рф.