Про це він розповів у своєму блозі.

«Ну, зрозуміло, для чого псувати святковий саміт? Думають партнери, ювілейний, будуть говорити про те, яке НАТО сильне, про те, які можливості відкриваються, як все добре. Пообіцяють Україні на декларативному рівні щось, і не порушуйте це питання. Тобто в жодному разі вони не хочуть допустити справедливої критики за те, що не поспішають в питанні України», - пояснює Олександр Мусієнко.

Однак, зазначає експерт, він сподівається, що ЗСУ, які переписали багато в чому вже історію, і український народ, який розбив десятки, сотні, тисячі прогнозів різних аналітиків, вкотре змінять сценарій і змусять Захід підкорегувати свої плани.

«Бачите, партнери тяжіють до того, щоби все ж таки на якомусь рівні вийти на ситуацію, яка може призвести до позиційної війни без проривів, і на перемовний формат, тобто на формат припинення вогню. Нам і до цього сценарію треба бути готовими», - зауважує Олександр Мусієнко.

Отож, констатує він, у цьому випадку треба говорити своїм партнерам, щоб вони давали нам гарантії безпеки, що росія не продовжить агресію. А тим часом, констатує експерт, укріплюватися, ставати сильнішими, аби повернути втрачені території, і для цього нам потрібно підтримка зброєю, війська і повітряний щит.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам встановили обмеження: кому не світить підвищення виплат Українцям готують нове подорожчання: ще одна комунальна послуга зросте на 30% У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом Вибачте, банк безсилий: у клієнтів "Привату" зникають з карт останні гроші
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Лузін пояснив, що росії не потрібно захоплювати міста, мета полягає в тому, щоб знищити якнайбільше наших військ.

Також Знай.ua писав про те, що Мусієнко розповів, які переваги західні інструктори в Україні дадуть ЗСУ.