Про це він розповів у програмі «Урядовий квартал».

На думку експерта, найстрашніше в ситуації з Китаєм те, що він весь час наполягає на присутності росії на Саміті миру у Швейцарії, а це неприпустиму. Як він підкреслює, на цьому етапі нам нема про що говорити з росіянами, а тому й сідати з ними за один стіл немає сенсу, цей жест би не пішов на користь Україні.

«Я вважаю, що потрібно долучати росіян, коли вже прийнята у нас концепція, коли ми розуміємо, що у нас є уже підписані гарантії безпеки із США. От тоді питань нема, давайте говорити, от вам документ, де усе прописано, приймайте або не приймайте. А у Швейцарію кликати їх і те, що сьогодні робить Китай, ну, я вважаю, що це неприпустимо», - пояснює Георгій Біркадзе.

За словами експерта, Китай хоче, щоб ми сьогодні заморозили конфлікт, віддали росії 4 області плюс Крим і зняли з неї всі санкції, це таке у них бачення.

«Це взагалі неприпустимо. Послухайте, щойно ми знімемо санкції, хочу вам сказати, ми ніякі компенсації ніколи не отримаємо, ніколи, можемо забути за якісь там репарації назавжди. Тому я таке не припускаю також, це для мене дико», - підсумовує Георгій Біркадзе.

Популярні новини зараз
Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів "Київводоканал" звернувся до споживачів із важливим попередженням: що вимагають від кожного В Україні очікують гіперінфляцію: чи варто скуповувати валюту до підвищення податків
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Буряченко пояснив, як зробити з українських регіонів злагоджений організм.

Також Знай.ua писав про те, що Біркадзе розповів, як далеко Грузія віддалилася від Європи.