Про це він розповів на каналі «PolitБюро».

«От така мобілізація, знаєте, вона нічого, окрім деморалізації населення, суспільства та набору далеко не найкращого контингенту, не принесе. На жаль, але Костенко не повідомив, скільки йде в СЗЧ. Кажуть військові, 10% із тих, кого так набирають випадково, починають бігати. Не повідомляє, який відсоток відмови від виконання бойового завдання», - коментує Андрій Золотарьов.

На думку гостя програми, це реально проблема, і військові вже не раз скаржилися, що надсилають людей, але фактично одиниці готові до виконання бойового завдання, хоча на паперах військова частина укомплектована.

«Така мобілізація – це забивання ще одного величезного клину у суспільство, тобто поділ. Цей конфлікт ще дуже довго аукатиметься і після війни, згадуватимуть, хто кого ловив, хто кого здавав тощо», - розмірковує Андрій Золотарьов.

Принагідно він згадує два недавні кейси. Перший, розповідає експерт, – це ТЦК біля тусовки ЛГБТ спільноти, другий – це те, що не завжди допускають адвокатів, що взагалі руйнує правове поле української держави.

Популярні новини зараз
"Резерв+" не підтягує дані: коли чекати повістку Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації Астронавт повернувся з космосу і розкрив "брехню", в якій живе Людство Українці зможуть насолодитись світлом: енергетики дають оптимістичний прогноз
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Шейтельман розповів, чи отримає Україна дозвіл від США бити по москві та кремлю.

Також Знай.ua писав про те, що Мусієнко розповів, наскільки захищена Сумщина від ворожих ДРГ.