Про це вона розповіла на каналі «Прогноз».

Чи готова Німеччина зайти зі своїми інвестиціями в наш енергетичний комплекс?

А вона не тільки готова, вона і зайде. Король пентаклів вказує на це чітко. І вона вже заходить, ми просто не все можемо знати.

Але, дивіться, які цікаві карти показують. Я дивлюся наші відносини, України із Німеччиною, а мені падає, як між парою падає хтось третій зайвий, який постійно заважає, оце так між нами, між нашими домовленостями падає країна-агресор, яка продовжуватиме руйнувати енергосистему.

Чи вдасться Україні обійти Угорщину в цих от її підступних планах постійно перешкоджати нам?

Популярні новини зараз
Похід у ТЦК перевернув життя IT-фахівців: "Змінився світогляд. Це ж*па" Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях
Показати ще

Я б сказала, що ні. Ну, найближчих пів року точно ні, не вдасться, тому що будь-які плани, які будуть ухвалені, будуть відкинуті, відкинуті, нездійснені, отак мені показує. Тож найближчих пів року я точно не бачу такого закінчення подій.

Чи Урсула фон дер Ляєн залишиться на посаді президентки Єврокомісії?

Ні. Я зараз скажу, може, таку фразу дуже голосну, тому що це можна буде з часом перевірити, і вже не так, але мені показує «ні». Ще раз передивлюся… Ні. Чоловік буде.

Він буде на боці України? І як взагалі змінять ці вибори наші відносини з партнерами?

Він буде все ж таки на боці України, але якось може зменшитися кількість фінансової допомоги або вона якось буде стискуватися, тобто якимись порціями даватися. Хоча він буде за Україну вболівати дуже. Це буде точно чоловік.

Як повідомляв Знай.ua, Сейраш розповіла, чи висадяться в Україні союзні війська, як свого часу у Нормандії.

Також Знай.ua писав про те, що Бюн розповіла, чи справді кадирівці були в Рижівці і чи підуть знову.