Про це вона розповіла на каналі «Прогноз».

Чи будуть працювати мобілізаційні броні?

Здебільшого так, але не всюди, таке враження, і не при всіх механізмах, бо тут випадає буквально 50 на 50. Я так розумію, з одного боку, воно працює, з іншого боку – якщо тебе запхали в бус і змусили підписати добровольця, то всім плювати на твою бронь. Якась така історія.

Чи зможуть зараз чоловіки нормально працевлаштовуватися на роботу? Бо вакансії є.

Не зовсім, знову ж таки, має бути правова підстава. Тобто ти не можеш влаштуватися на роботу, якщо ти не оновив свої дані. А якщо ти оновив свої дані, є велике шанс, що тебе заберуть на війну раніше, ніж ти встиг працевлаштуватися на роботі, де тобі можуть потенційно дати бронь. Замкнуте коло. Це як у студентів: не беруть без досвіду праці, а де ж я найду досвід праці, якщо ніхто не бере без досвіду праці? Оце от ми ходимо по колу просто з цією ситуацією.

Популярні новини зараз
Кількість ухилянтів стрімко зростає: вже навіть не соромляться Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК Масово заражаються і діти, і дорослі: небезпечна хвороба "косить" усіх через спеку Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня
Показати ще

Чи будуть на великих підприємствах рейди по обшуку ухилянтів?

Дуже хитро. Так, але досить вибірково. І це вибірково пов'язане не зовсім з правовими методами, а з конкуренцією. Я так розумію, що так, віджаття, конкуренція, словом, ця вся історія. Тобто натравити на конкурента або на когось, у кого ти хочеш віджати завод, рейд, який не стільки шукає тих, хто має піти до лав ЗСУ, скільки просто штормить твій бізнес.

Як повідомляв Знай.ua, Атаманова розповіла, хто допоможе Україні у разі посиленого наступу рф.

Також Знай.ua писав про те, що Гай розповіла, чи зможе Україна обійти підступні плани Угорщини.