Про це він розповів у програмі «Особистість з Сергієм Дойком».

«Багато хто каже, ой, росії ж так допомагають багато країн, та же Індія. А ви бачили, як Індія розраховується з росією? Це окрема історія. На сьогодні за тією інформацією, що є в засобах масової інформації, Індія купила в росії дуже багато нафти, це не секрет. Але вони ж платять не в доларах і не в євро, вони платять в рупіях», - зазначає Іван Ус.

Як він пояснює, рупії - це не вільно конвертована валюта, тому вони знаходяться на рахунках російських компаній, відкритих в індійських банках. Уже зараз, повідомляє експерт, кажуть, що ці рупії могли би бути тотожними 39 млрд доларів. Тобто, констатує він, виходить так, що у росії в Індії лежить рупій на 39 млрд доларів США, які вона не може ніяк використати, а угода дозволяє за них або купувати товари в Індії, або інвестувати в індійську економіку. Тому, пояснює гість програми, Захід і не тисне особливо на Індію у цьому плані.

«росія з цього нічого не має, росія нічого не може купити, а Україна отримує. Ми заробляємо з того, що ви нам платите, і ви даєте це Україні, Україна отримає паливо для танків», - підсумовує Іван Ус.

Популярні новини зараз
Мобілізація чоловіків після 60 років: в Україні знову піднімають болюче питання Синоптики прогнозують нову хвилю спеки в Україні: як вберегтись За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження Українці зможуть насолодитись світлом: енергетики дають оптимістичний прогноз
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Богуславський заявив, що українці мають отримувати прибуток від національних багатств.

Також Знай.ua писав про те, що Бюн розповіла про долю Криму після війни.