Про це він розповів у програмі «Особистість з Сергієм Дойком».

«НАТО створювалось як система колективної безпеки проти тогочасного Радянського Союзу, умовно східного блоку. Тобто це було умовно колективне зло, імперія зла, а це була імперія добра. Було хибне припущення, що з розвалом Радянського Союзу оця імперія зла зникла. Але вона ж нікуди не зникла», - зауважує Руслан Рохов.

На думку гостя програми, цю ситуацію можна порівняти із сюжетом «Володаря перснів», коли Саурон, здавалося би, зник, його вбили, його більше немає, але ж його сутність жевріла в осерді зла, і він готувався до відродження.

І от росія, стверджує експерт, це таке недознищене ядро імперії, яке продовжувала мислити імперськими амбіціями, відновленням своїх впливів, забрати назад щойно звільнені з тюрми народів нації, повернути назад в орбіту впливу. І вони ж крок, нагадує він, за кроком йшли до цього, нарощували собі економічні, військові спроможності.

«Спробували один конфлікт у Грузії, пам'ятаємо, не беручи до уваги багатьох інших гібридних, які були. Це було безпрецедентно, де вони офіційно «Іду на «Ви». І що Захід зробить? Потім був Крим із частиною Донецької, Луганської областей. А потім 2022 рік. Тому що вони не отримали відсічі, гідної реакції. Виходить що НАТО, яке було створено для стримування імперії зла, не виконало свою функцію», - пояснює Руслан Рохов.

Популярні новини зараз
Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів В Україні громадянам доведеться сплатити податок навіть за старі квартири: скільки є часу Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Мусієнко розповів, як Захід має відповісти росії на удар по «Охматдиту».

Також Знай.ua писав про те, що Толкачов розповів, як Україні вибитися у світові лідери.