Про це він розповів у своєму блозі.

За словами експерта, операція ЗСУ на Курщині значно підняла психологічний настрій українцям, а психологія навійні відіграє таку ж важливу роль, як і зброя. До того ж, додає він, якщо українцям ці події дають позитивний імпульс, то росіяни після цього наступу ЗСУ впали у психологічну яму.

«І війна точиться безпосередньо на російській території, відповідно, інфраструктурні втрати відбуваються у межах російської федерації. Перед тим вся війна точилася на нашій території незалежно від того, з якої лінії фронту руйнувалися інфраструктура. Або з нашого боку, або з боку ворогів, все одно бомбардування іде по українській інфраструктурі, все одно залишки бомб, металу залишаються в українських полях, які рано чи пізно доведеться орати. І в цьому разі перенесення воєнних дій на російську територію безпосередньо означає, що руйнація відбувається на російській території вже», - пояснює Олесь Доній.

Також, зазначає він, наступ ЗСУ на Курщині – це захоплення територій для майбутніх переговорів, тобто додаткова аргументація для територіального обміну. А про переговори, додає експерт, зараз дійсно говорять багато, хоча й тут є нюанси.

«Ризик – це використання тактичної ядерної зброї з боку росії. На щастя, менший ризик, але він є, його потрібно враховувати, тому що з формальної точки зору росія може удари по її території трактувати як напад безпосередньо і задіяти свою законодавчу базу, зокрема і у відповідь на такі дії з використанням тактичної ядерної зброї», - зауважує Олесь Доній.

Популярні новини зараз
Мобілізацію в Україні посилять: ТЦК змусять працювати ефективніше Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році Приємна несподіванка: в Україні почали знижуватись ціни на деякі овочі
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Шейтельман розповів, чому Мексика відмовляється заарештовувати путіна.

Також Знай.ua писав про те, що Мусієнко розповів, чи пройде на Курщині референдум за відокремлення.