Лідер Харківського осередку Національного Корпусу Костянтин Немічев повідомив, що російська сторона вимагає від української поліції проведення з ним роз’яснювальної роботи щодо акцій 2018 та 2019 років під російським консульством у Харкові.

Про це він розповів у своєму Facebook

«Слідчий комітет РФ вимагає від української поліції знайти організаторів акції протесту під росконсульством у Харкові. І якщо ви думаєте, що українські правоохоронці не будуть співпрацювати зі слідчими країни-агресора, то ви дуже сильно помиляєтеся. Мене викликають в районне управління поліції, як свідка «нападів» на російське консульство у 2018 та 2019 роках», - зазначено у публікації.

За словами Костянтина Немічева, представники Росії вимагають від українських правоохоронців проведення роз’яснювальної роботи з ним, надання біографії, а також списки членів партії «Національний Корпус».

Популярные статьи сейчас

Звезда "Дизель шоу" Александр Бережок готовится в очередной раз стать отцом: дышит в спину многодетному Сморыгину

Ирина Федишин утерла нос Оле Поляковой, показав невероятно длинные ноги: коротенькое платье не скрыло ничего

Виктория Булитко ушла из "Дизель шоу" и превратилась в простую пенсионерку в платке: "Десять лет назад..."

"Холостячка" Злата Огневич практически сняла трусы и засветила "улитку", Задворный может кусать локти

Показать еще

«Звертаюся до керівництва Національної поліції України з проханням не бути нікчемами та не йти на повідку в окупантів. Я не від кого не ховаюся, я публічна особа і на виклики до поліції реагую згідно з українським законодавством. Прошу представників ЗМІ та працівників правоохоронних органів, які служать Україні, звернути на це увагу. Ми усі маємо відстоювати інтереси України та її народу, а не йти на повідку у ворога», - сказано у публікації.

Як повідомляв Знай.ua, Андрій Білецький заявив, що Захід йде на зближення з Росією.

Також Знай.ua публікував заяву Андрія Білецького, що німецькі неокомуністи знову підтримують необільшовицьку Росію.