Українські політики та корупціонери - це, безумовно, безлічі пересічні. Але чи можна ставити між ними знак рівності?

На це питання в програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24» відповідає заступник глави Агентства по розшуку і менеджменту активів (АРМА) Володимир Павленко.

«Це питання точно не для АРМА. А якщо питати особисто мою думку - я вважаю, що ні, точніше, не завжди. Всякий козел рогатий, але не всякий, хто має роги - козел», - говорить він.

Щодо активів політиків і вищих чиновників, які були передані в його відомство, Павленко зауважив наступне. Історія з Межигір'ям всім відома. Також було передано Сухолуччя - теж актив, який належав експрезиденту Віктору Януковичу. Зараз вже почався процес вибору управителя, оголошений конкурс. Але це ще питання, чи можна на цьому багато заробити - адже якщо якийсь об'єкт призначався не для бізнесу, а для розкішного життя, то це засіб швидше витратити гроші, ніж заробити.

Популярні новини зараз
"Ми не зможемо перемогти": Дмитро Кулеба у відчаї звернувся до країн НАТО 20 тисячам українців виплатять грошову допомогу: хто може розраховувати і як отримати Почніть відкладати вже зараз: що здорожчає перед Новим роком Гроші та успіх ніколи не покинуть ваш дім, якщо ви зробите це: навіщо потрібні червоні двері та цукерки
Показати ще

«Янукович там гроші заробляти явно не збирався, він їх там витрачав. Заробити на цьому активі можна, але для цього потрібно його проінвентаризувати, і при цьому заарештувати весь актив. Нам не передали ліс і парк, а люди туди ходять гуляти тільки заради них. Поки нам не буде переданий парк, ми не можемо ефективно управляти цим активом», - підкреслює Володимир Павленко.

Раніше, як повідомляє Знай.ua, він пояснював, що АРМА не вирішує, чим керувати.

Також Павленко розповів, чому інвестиції в арештоване майно - справа ризикована.