Революція гідності стала тим моментом, коли відбулося становлення суспільства України.

Так у програмі «Конституційна кухня» заявив Кирило Говорун, архімандрит, доктор філософських наук, професор Стокгольмської школи теології.

Архімандрит дає позитивну оцінку Революції Гідності як поворотного моменту в житті українців, коли суспільство пережило своє ресурсне становлення, відчуло неабияку солідарність та консолідувалося. «Він справді показав нам певне одкровення: що ми повинні робити, чим ми повинні бути, щоб у нас все було добре», - говорить він про Майдан.

На думку Кирила Говоруна, Майдан – це певний взірець для України, її ідеальна модель як держави. Вийшовши на якісно новий рівень, українці побачать, що країна дуже на нього подібна. Але водночас перед суспільством постав новий виклик: потрібно створити відповідні механізми, які дозволять інституційно оформити енергію та настрої Революції гідності.

Популярні новини зараз
Сім'ям з дітьми та пенсіонерам виплатять нову грошову допомогу: умови отримання Мобілізація їх не торкнеться: кого не призвуть у 2025 році Працюватимуть навіть ті, хто не може: нові правила для осіб з інвалідністю Багато про це навіть не знали: українцям виплачують гроші на побутові потреби - як отримати
Показати ще

Геннадій Друзенко принагідно згадав новий термін, який запропонував професор Брюс Акерман, - «конституціоналізація революційної харизми», що звучить незвично і навіть провокативно. Мовляв, спалах солідарності, яким відзначився український Майдан, варто конституціоналізувати.

Нагадаємо, Чаплига заявив, що влада боїться власного народу.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Дробович прокоментував заяву ВР щодо Революції гідності.