Ось уже сім років так звані «народні республіки» існують без України, але за підтримкою Росії. Чи є підстави вважати, що в найближчому майбутньому ситуація може змінитися?

Проблему у програмі «Розвилка» розглядає політолог Руслан Бізяєв.

«Я розумію тих жителів Донбасу, які не хочуть повертатися в Україну. У цю Україну я і сам не хотів би повертатися. Але якщо Україна стане іншою, соціально комфортною та зрозумілою, то навряд чи жителі Донбасу не захочуть повернутися в неї. Та й Росія однозначно дає зрозуміти, що розглядає Донбас як Україну. Це може подобатися комусь або не подобатися, але це позиція Путіна, яку він неодноразово висловлював», - підкреслює Бізяєв.

Він нагадує, що і Рада безпеки ООН, включно з Росією, підтвердила приналежність цих територій Україні. Це - всього лише «окремі райони Донецької та Луганської областей», тобто однозначно Україна.

«Нумо подивімося на ситуацію з точки зору реальності. Що буде далі, ми поки знати не можемо. Мінський процес зайшов у глухий кут, але це не означає, що він вічно буде в глухому куті. І тим більше не означає, що в разі перезавантаження українсько-російських відносин Донбас не повернеться в Україну», - зазначає Руслан Бізяєв.

Популярні новини зараз
Зірка "Ліги сміху" Ярослав Гарварко загинув на фронті захищаючи Україну: комік, який став героєм Обігнала у ціні гречку: українські супермаркети підвищили вартість популярної крупи Остання дзеркальна дата перед Новим роком: як правильно провести 12 грудня, щоб збулися бажання Як відмити темні рукави та кишені у пуховика: 2 способи без прання та хімчистки
Показати ще

Раніше, як повідомляє Знай.ua, він вказував, що основне джерело наповнення державного бюджету України - це запозичення.

Також Бізяєв наполягав, що для того, щоб відстоювати на міжнародній арені якусь точку зору, країна повинна сама прийти до консенсусу з цього питання.