Для людей одним з основних питань у житті є і буде заробіток грошей. Але, вже заробивши їх, треба визначитися, куди ці кошти вкласти, або яким чином ці гроші зберігати, щоб не втратити їх.

Економіст і фінансист Тарас Козак у програмі «Суб’єктивно з Янікою Мерило» розповів, як краще зберігати кошти.

«Немає такого місця, де би гроші зберігалися безпечно. Навіть найнадійніший швейцарський банк може луснути. Найкращий актив може зіпсуватися або його ціна може впасти по відношенню до товарів і послуг, які ми купляємо. Тобто зростання цієї ціни може бути повільніше, ніж інфляція – це найбільша загроза», - зазначив Козак.

За словами економіста, щоб уникнути цієї загрози, по-перше, не треба тримати гроші «під матрацами», бо таким чином вони знецінюються. Козак зазначив, що ціни зараз зростають дуже швидко у всіх валютах, тому зберігати гроші вдома у доларах чи євро також неефективно.

«Інша помилка – вкладати гроші у одне місце. Активи повинні бути диверсифіковані. Існує диверсифікація по валютам, країнам, типам та строкам. Тобто, чим більше ви придумаєте диверсифікацій, тим безпечніше будуть вкладені ваші гроші. Сьогодні в Україні є досить багато можливостей розкласти кошти у різні кошики. Українські банки – надійні», - підкреслив Козак.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська не запросила сестру Наталію на день народження матері: "Розставити всі крапки"

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми - втома, прискорений пульс та температура

"Гузнолизів достатньо...": українська медсестра розповіла про несправедливість, одні отримали - 10 тис. грн, а "улюбленці" 40 тис. грн

Показати ще

На думку економіста, з 2016 року банківська система в Україні стала найбільш надійною за весь час незалежності. Також експерт додав, що українські облігації мають попит і до України зайшло понад 100 млрд гривень від іноземців, що купляють ОВДП.

Нагадаємо, Знай.ua публікувала заяву Козака, що половина економіки знаходиться не під контролем держави.

Раніше Знай.ua поширював слова Котенкової, що цю пенсійну систему від краху вже не врятувати.